Najnovšie články

1995/1996
7.10.2014 21:40:02

IV.A Triedna učiteľka: Mgr. Ľudmila Dravecká Martina Bartošová Martina Bernátová Jana Brnčalová Ján Budzák Miroslava Bystrá Katarína Cibuľová Ján Derner Ivan Frankovič Anežka Frankovičová Martina Garčárová Miroslava Girgašová Antónia Gondová Stanislava Habláková Róbert Hrušovský Richard Keklak Antónia Kmošová Erika Kopkášová Gabriela Oreničová Richard Orlet Lenka Pijaková Lucia Piľová Andrej Škvarek Mária Šuňavská Katarína Šurcová Peter […]

1994/1995
7.10.2014 21:33:34

IV.A Triedny učiteľ: Mgr. Ružbacký Silvia Babíková Lucia Balcová Júlia Filipová Andrea Galliková Alena Ivančáková Martina Javorská Martina Jurčišinová Mária Kapustová Jana Knapíková Zuzana Kováčová Mária Kožárová Martin Lipták Slávka Macejková Otília Mačeková Branislav Majerský Lívia Marošiová Agnesa Maslišová Dana Palečeková Zuzana Palubová Patrik Petrík Jana Plačková Erika Polláková Ján Popreňák Anton Puškár Miroslava Slaninová […]

SOČ
7.10.2014 20:36:55

Vyhlásené súťažné odbory súťaže Stredoškolská odborná činnosť, 37.ročník, školský rok 2014/2015

Kvarta A
7.10.2014 20:23:08

Triedna učiteľka: Mgr. Valéria Marťáková Viktória Bělková Kristián Brincko Barbora Cvoligová Jakub Dzurňák Oliver Gaduš Peter Gaduš Daša Galliková Daniela Gallovičová Denisa Gallovičová Silvia Gallovičová Matúš Gibala Dávid Alex Gunár Boris Gut Anna Kormaníková Filip Majerský Tomáš Masleják Tadeáš Mojdek Lívia Pokrievková Tereza Starcová Gorazd Šiškovič Sofia Tripšanská Viola Mariann Uharčeková Jakub Ušák Daniel Végh […]

2017/2018
7.10.2014 20:16:45

IV.A  Triedny učiteľ: Mgr. Ľubomír Dravecký  Mária Antolová Adriana Babejová Tatiana Biroščáková Dominika Bryndzová Kristína Čižiková Natália Dzurňáková Lea Fabiniová Anna Hockicková Michal Ilečko Ľubomíra Jurečková Simona Kapalková Marek Kešeľák Nikola Kolačkovská Terézia Kolačkovská Tadeáš Paluga Lukáš Pastorek Mária Sterančáková Lenka Škotková Michal Tkáč Jana Urdová IV.B Triedna učiteľka: Mgr. Natália Bajtošová Mária Brandoburová Veronika Beregházyová […]

2014/2015
7.10.2014 18:47:10

VI.A Triedna učiteľka: RNDr. Antónia Jakubcová Roman Bryndza Mária Budzáková Lýdia Cmorejová Patrik Černický Lucia Dlugošová Bohuš Dzurňák Radka Forgáčová Veronika Francová Filip Gaj Mária Hasajová Denisa Hodáková Ľudmila Holotňáková Henrieta Hricová Jakub Jednrichovský Marek Knapík Dagmar Kolačkovská Diana Kovuličová Klaudia Lahetová Gabriela Olejárová Maroš Ondriš Peter Oravec Veronika Slivková Katarína Soľanová Filip Stanko Lukáš […]

2015/2016
7.10.2014 18:42:52

IV.A Triedny učiteľ: PaedDr. Stanislav Suchý Bianka Ďuricová Mária Gajdošová Patrik Gordiak Dominik Hronec Boris Kočko Martina Kokavcová Dominika Kotradyová Michaela Lazorová Kristína Novotná Katarína Oravcová Silvia Pavlíková Adam Repaský Daniel Salanci Mária Siváňová Františka Slavkovská Bernadeta Sterančáková Vladimír Štrama Matúš Takáč Mária Tkáčová IV.B Triedna učiteľka: Mgr. Mária Hvilová Mária Baranová Simona Beličáková Tomáš […]

2016/2017
7.10.2014 18:39:25

IV.A Triedna učiteľka: Mgr. Ivana Baloghová Patrícia Mária Biroščáková Daniel Dvorčák Soňa Farkašovská Klaudia Gadušová Miroslav Galajda Monika Hockicková Lenka Horváthová Silvia Kožušková Branislav Mačák Oliver Olekšák Michaela Orinčáková Lea Palenčárová Veronika Petrovičová Jana Plačková Erik Skasko Terézia Slobodová Rastislav Višňovský Miroslav Vošček Sabína Zumríková IV.B Triedna učiteľka: Mgr. Alžbeta Lipniaková, (Mgr. Mária Hvilová) Marcela Baranová Barbora […]