• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Správy zo športu

Po víťazstve v okresnom kole nás Daniel Abrahamovský, Adam Cehuľa, Adam Lazar, Martin Takáč, Ján Tancár, Jozef Gura, Martin Németh, Samuel Lazar, Teodor Baran a Adam Pekarčík  reprezentovali  v krajskom kole vo futsale, ktoré sa konalo 15.11. 2016 v Prešove. Po napínavých zápasoch skončili na peknom  5 -6. mieste. Srdečne blahoželáme.
Dňa 16.11. 2016 naša škola organizovala okresné kolo v stolnom tenise, na ktorom nás reprezentovali v kategórii žiakov: Matúš Krajňák, Viliam Suchý, Adam Cehuľa, Daniel Abrahamovský  a v kategórii žiačok: Barbora Buríková, Anna Korbová a Terézia Širilová. Dievčatá skončili na krásnom 2. mieste a chlapci potvrdili svoje víťazstvo z minulého roku, čím si vybojovali postup do krajského kola. Obom družstvám blahoželáme a víťazom držíme päste v krajskom kole.
Natália Bajtošová | 27.11.2016 18:31:09 | Súťaže