• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Rozlúčka s maturantmi 2019

„….Milované gymnázium, gymko, gsfa! Nelúčime sa ešte navždy, veď ústna maturitka si už mädlí ruky, ale sme vďační, že sme mohli študovať práve tu, na pôde tejto školy, kde sa naozaj veľakrát dejú zázraky, a to nielen v rámci učenia. Prajem sebe i vám,  aby každý vytrval v boji, ktorý prežíva, ktorý ho buduje, niečo staré rúca, aby mohlo prísť nové. Lepšie ako predchádzajúce. Nech nakoniec zvíťazí láska v našich srdciach – ten najväčší dar od Pána. Láska, ktorá sa dáva a nič nepýta. Láska, ktorá vidí i to,  čo druhí nie. Dobrého učiteľa, drahú triednu i ozajstného priateľa. Ľudí, ktorí tu boli a budú vždy pre vás…“

Z príhovoru maturantov

Natália Bajtošová | 13.5.2019 13:52:13 | Absolventi, Fotogalérie, Študenti