• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Posledné dni starého roku

Kalendárny rok s dvojčíslím 16 je za nami, jeho posledné pracovné dni mali pre nás prívlastok pracovné: finišovanie s výrobkami na vianočné trhy, s číslami do vianočnej akadémie, aj niektoré vianočné darčeky pre spolužiakov dorazili k triednym v poslednej chvíli...

Zamestnanci školy prijali pozvanie na tradičnú zamestnaneckú kapustnicu pre súčasných i bývalých zamestnancov školy, v utorok popoudní v jej úvode vystúpili s kultúrnym programom naši folkloristi. Streda sa niesla v znamení vianočnej akadémie, úspešná bola najmä charitatívna zbierka spojená s ponukou domácich koláčikov a vianočného punču. Po štvrtkovej svätej omši v gymnaziálnom kostole sa v triedach uskutočnili koncoročné posedenia pri čaji, vianočných oblátkach s výmenou vianočných prekvapení, v jednom prípade to bola dokonca predvianočná sánkovačka. Na slávnostnom zasadnutí pedagogickej rady hodnotila prvé mesiace školského roka pani riaditeľka RNDr. Janka Hozová. O tom, že aj učitelia sa úprimne tešia z drobných vianočných darčekov zo zborovne, svedčí aj niekoľko zverejnených záberov z ich fotoarchívu.

Natália Bajtošová | 28.12.2016 13:25:09 | Charitatívne aktivity, Duchovný program, Fotogalérie, Pegagogický zbor