• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Ďakujeme, že myslíte aj na ľudí v núdzi

Chcem sa v mene všetkých ľudí v núdzi a v mene Farskej charity v Levoči srdečne poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do zbierky potravinovej pomoci a otvorili tak svoje srdce pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Veľká vďaka patrí aj žiakom prímy A, ktorí pomáhali pri organizácii tejto prospešnej akcie a darovali aj najviac potravín z celej školy. Zbierka sa začala v novembri a skončila 17. decembra 2018. Do školy sa prinášali trvanlivé potraviny ako cestoviny, ryža, cukor, múka, konzervy, olej, strukoviny a pod. a tiež mydlá, šampóny či pracie prášky. Vyzbierané potraviny a prostriedky sa odovzdali Farskej charite v Levoči. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za každú vec, ktorú ste priniesli a za to, že ste sa dokázali podeliť.

 M. Hvilová

Natália Bajtošová | 6.1.2019 16:14:36 | Charitatívne aktivity, Fotogalérie