• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Účelové cvičenie

Dňa 24.11.2017 naša škola  organizovala v spolupráci so Strednou zdravotníckou školou Š. Kluberta v Levoči účelové cvičenie pre žiakov prímy až septimy a žiakov prvého až tretieho ročníka. ÚC bolo zamerané na  prvú pomoc, kde si žiaci SZŠ pripravili stanovištia ako sú KPR- oživovanie, zlomeniny, diabetes, krvácanie, transport, dusenie, epilepsia a školu chrbtice. Pre našich žiakov to bolo veľkým prínosom, pretože sa naučili  ako zareagovať pri rôznych život ohrozujúcich  situáciách a hlavne ako poskytnúť zranenému prvú pomoc. Všetkým učiteľom a študentom SZŠ veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Mgr. Valéria Václavová
Natália Bajtošová | 28.11.2017 15:22:58 | Škola