• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Traky a tanec alebo Vianočný punč na Té

Posledný školský deň roka 2018 bol poriadne hektický, plný aktivít, všetci sme sa ale sútredili na Vianočnú akadémiu - Vianočný punč 2018. Generálka a popoludňajšia premiéra v kine by pokojne mohli dostať nové atribúty: najpriliehavejšie sa nám vidia tanečné a trakové.

Symbolickým oblúkom sme sa pretancovali od otváracieho hudobného čísla IV.A cez žraločí tanec septimy, nestarnúce americké hity, ktoré roztancovali primánov, terciu, kvartu aj tretiakov. Príjemným spestrením bol stand up Ondalu-kulinára, tlieskanie druhákov aj opätovné stretnutie miesičov, aby sme sa zaplneným pódiom lúčili s rokom rytmickým vinšom od prvákov. Traky sa tak ocitli na školskej vianočnej akadémii nielen ako aktuálny módny trend, ale vďaka ich songu sme zistili, že v I. A máme kvalitné pokračovanie muzicírovania a spevu po odchádzajúcich štvrtákoch. Dovidenia o rok.

-abc-

Video: M. Pokrievková TU

Natália Bajtošová | 30.12.2018 11:42:24 | Charitatívne aktivity, Fotogalérie, Rodičia, Uchádzači, Videogaléria