• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Streetball 2016

Dnes sa konalo ďalšie kolo medzi žiakmi obľúbeného streetbalu. Za krásneho počasia nás reprezentovali 4 dievčenské a 4 chlapčenské družstvá vo svojich kategóriách. Nesklamali, bojovali statočne, o čom svedčia aj umiestnenia, ktoré získali. Dve prvé miesta: naše staršie žiačky – Lívia Pokrievková, Barbora Cvoligová, Ester Lesia Juhásová, naše juniorky- Aďa Babejová, Lea Fabiniová, Lenka Škotková a Barbora Buríková, dve druhé miesta: naši starší žiaci – Matej Pokrievka, Jonáš Malíšek, Pavol Kopaničák a Adam Urban a naši juniori – Adam Lazar, Daniel Abrahamovský, Adam Cehuľa a Jozef Gura a jedno tretie miesto – naše staršie žiačky: Timka Jarošová, Katarína Samelová, Viktória Adamkovičová a Viktória Bendžalová.
Všetkým srdečne blahoželáme!

Natália Bajtošová | 9.6.2016 19:41:56 | Fotogalérie, Súťaže