• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Stolný tenis SŠ – okresné kolo

Dňa 23.11.2017 naša škola organizovala okresné kolo v stolnom tenise stredných škôl. Súťaže sa zúčastnili 4 družstvá v kategórii žiakov a 3 družstvá v kategórií žiačok SŠ. Našu školu reprezentovalo družstvo chlapcov: Matúš Krajňák, Viliam Suchý, Adam Cehuľa a Pavol Popadič a potvrdili svoje minuloročné víťazstvo a tak získali postup do krajského kola. Za družstvo dievčat bojovali:Anna Korbová, Timotea Jarošová, Jana Baranová a Ema Lorková. Skončili na peknom druhom mieste. Chlapci a dievčatá srdečne vám blahoželáme a chalanom držíme palce na krajskom kole. Na svoje si prišli aj učitelia, a diváci. Chlapcom z oktávy ďakujeme za pomoc pri rozhodovaní a zapisovaní celého turnaja.

Vaši telocvikári
Natália Bajtošová | 14.9.2018 11:52:20 | 2017/2018, Súťaže