• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Slávnostné ukončenie Kurzu tanca a spoločenskej výchovy

„Ďakujem za dôveru, že som vás po 2 rokoch prestávky v kurzoch tanca mohla aspoň takto sprevádzať na vašej ceste životom. Zažili  sme niekoľko krásnych spoločných týždňov s úsmevom, pohybom a hudbou. Ako mnohé predošlé skupiny i vy ste mi prirástli k ❤️ a verím, že to, čo ste sa naučili na našich stretnutiach ešte mnohokrát v živote využijete na oslavách, svadbách, stužkových slávnostiach i rôznych zábavách.
Vrelá vďaka, že ste naplnili moje dni radosťou a smiechom.“ Janka Plichtová, vedúca kurzu tanca.

Pandémia Covid-19 zasiahla najviac oblasť stretávania sa, spoločenských akcií,  zábavy. Tohtoročný kurz sa podarilo zrealizovať pre žiakov III.A a septimy A v druhom polroku školského roka 2021/22. Všetkým účastníkom blahoželáme a pani tancmajsterke ďakujeme!

Video 1

Video 2

Natália Bajtošová | 17.6.2022 09:15:33 | Aktivity v oblasti prevencie, Fotogalérie, Kurzy, Študenti, Videogaléria