• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Školské športové hry 2016

Šport nás učí spolupráci, vytrvalosti, obetavosti, fair – play, učí nás nevzdávať sa, ísť za svojím cieľom a hlavne prináša radosť a dobrý pocit…“ – takto zahájila pani riaditeľka v piatok 24. júna 2016 už 8. ročník Školských športových hier. Tropické počasie sprevádzalo rôzne disciplíny – napr. futbal, vybíjanú, vytrvalostné aj šprintérske súťaže ale aj súboj dvoch hviezdnych volejbalových tímov v závere celého športového dopoludnia. Ďakujeme p. primátorovi M. Majerskému, ktorý výrazne pomohol tímu hviezd k výhre 2:0. Sme radi, že aj naši bývalí študenti s radosťou pomáhajú pri realizácii hier. Oliverovi a Teovi želáme skoré uzdravenie.

Výsledky

Viac fotografií nájdete na Facebooku alebo tu. Foto: T. Šefčík

Natália Bajtošová | 25.6.2016 16:13:34 | Aktivity v oblasti prevencie, Fotogalérie, Žiacka školská rada