• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Pytagoriáda 2021

V 42. ročníku matematickej súťaže PYTGORIÁDA (PYT) naši žiaci osemročného štúdia zaznamenali potešujúce výsledky. V rámci kategórií P6, P7 a P8 súťaž prebieha v troch kolách a z desiatich zúčastnených matematikov v okresnom kole sa polovica stala úspešnými riešiteľmi:
Patrícia Sedláková a Vilma Mária Obert (kat. P6), obidve z prímy;
Michal Lesňák (kat. P7) zo sekundy na 1. mieste a v kategórii P8 sa 1. miestu teší Hana Melcherová z tercie a spolu s ňou aj jej spolužiak Lukáš Kalinaj.
Sme radi, že pre našich žiakov matematika nie je žiadnym strašiakom a želáme im veľa šťastia i jasnú myseľ pri riešení záludných matematických úloh.

PK matematiky

Natália Bajtošová | 5.5.2021 14:22:53 | Úspechy našich žiakov