• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Projekt Comenius – stretnutie v Evreux

"European challenges in Innovative Research Diagnostic Methods in Life Sciences" - žiacke stretnutie projektu Comenius vo francúzskom Evreux.

        V dňoch od 13.04. do 18.04.2015 sa uskutočnilo posledné žiacke stretnutie projektu Comenius – „European challenges in Innovative Research Diagnostic Methods in Life Sciences“ vo francúzskom Evreux. Žiaci spoločne s učiteľmi pracovali na experimentoch kultivácie a identifikácie baktérií pomocou API systému a následne sa oboznámili s procesom prípravy antibiogramu, t.j. určovania vhodného antibiotika. Samozrejme, že okrem práce v špeciálnych laboratóriách bol zorganizovaný veľmi pestrý program, napr. prehliadka Paríža alebo návšteva historických miest súvisiacich s 2.svetovou vojnou (DDay 6.6.1944) – Pointe du Hoc.

    Viac na domácej webovej stránke alebo webovej stránke projektu.

 RNDr. Lucia Bizoňová

Blažej Krajňák | 8.11.2015 22:17:35 | Comenius, Fotogalérie