Lyžiarsky kurz 2024

Jednou z vecí, na ktorú sme sa my, žiaci 1. ročníka a kvinty, od začiatku školského roka tešili, bol práve lyžiarsky výcvik.
Zavčas ráno, 23.1.2024, naša cesta viedla do Vyšných Ružbách, v ktorých sa Hotel Travertín stal našim novým domovom. Počiatočné obavy zo zjazdovky sa avšak behom týždňa stratili a aj tí, ktorí nepovažujú lyžovanie za obľúbený šport, v ňom našli aspoň malé zaľúbenie. Lyžovali sme v troch skupinách s našimi učiteľmi.
Švédske stoly, výborné jedlo, zábava a hry v čase mimo bielych zasnežených svahov pomohli upevniť náš triedny kolektív. Odmenou za vynaložené úsilie pri lyžovaní bol pre nás aj wellnes. Veľkým pozitívum bola aj možnosť účasti na farskej svätej omši. Tak sme boli posilnení nielen na tele, ale aj na duši.
Myslím si, že každý z nás si odnesiol z lyžiarskeho výcviku nielen nové lyžiarske zručnosti, ale hlavne nezabudnuteľné spomienky a zážitky.
Preto by som sa chcela poďakovať v mene celej 1.A a kvinty A pani učiteľke Václavovej, Brinckovej a pánovi učiteľovi Bobákovi, ktorí pre nás tento výcvik pripravili. Ďakujeme!

Barbora Bartošová, 1.A

 

Natália Bajtošová | 30.1.2024 15:58:44 | Fotogalérie, Kurzy