• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Kurz letných športov 2017

Čakaním na babie leto sa tohtoročný cykloturistický kurz posunul až na 17. október 2017 a bol výnimočný nielen zážitkami ale aj krásnou jesennou scenériou.

Oplatilo sa čakať na počasie. 21 žiakov z druhej A a sexty A a 3 učitelia absolvovali už tradičnú 70-kilometrovú trasu z Levoče do Lesnice (Pieniny). Všetci to zvládli s úsmevom na tvári, pretože aj napriek niektorým náročným  úsekom sa všetci vrátili zdraví, plní zážitkov a bez väčších technických problémov. Druhý deň kurzu absolvovali krátku pešiu turistiku a plavbu na raftoch po Dunajci. Tento deň sme zavŕšili neobmedzeným jedením pizze v miestnej reštaurácii nášho hostiteľa a majiteľa Jána Gondeka. Ubytovanie mali na vysokej úrovni a žiaci  mohli svoj voľný čas tráviť aj hraním plážového volejbalu. Na tretí deň, 19.10. 2017, sa všetci opäť v sprievode krásneho počasia vrátili šťastlivo domov.

Vaši telocvikári
Natália Bajtošová | 1.11.2017 16:40:27 | Fotogalérie, Kurzy