• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Give me five 2019

Dňa 28.2.2019 sa v priestoroch školy nášho gymnázia uskutočnil 4. ročník sútaže Give Me Five, ktorého sa zúčastnili pravidelní súťažiaci zo škôl z Levoče a jej okolia. Ako po minulé roky, tak aj tento rok Give Me Five prebudila v účastníkoch súťaživého ducha, vďaka ktorému sme mohli vidieť heroické výkony a rivalitu. Nemusíte sa báť, nenaštrbilo to vzťahy medzi súťažiacimi, ale práve naopak, vytvorili sa nové priateľstvá.

Prvé miesto získalo družstvo  ZŠ na Francisciho ul. v Levoči, v tesnom závese boli súťažiaci zo ZŠ Nám. Š. Kluberta v Levoči a trojicu víťazov uzatvára domáci tím z kvarty A. Víťazom, samozrejme, gratulujeme. Pochvalu si zaslúžia všetky tímy. Za účasť všetkým ďakujeme a dúfame, že sa uvidíme aj budúci rok.

Zároveň sa chceme ospravedlniť, technická chyba spôsobila, že sme prišli o všetky fotografie. Ponúkame vám len pár záberov z mobilného telefónu Mgr. Bajtošovej.

Juraj Žilt, septima A

Natália Bajtošová | 18.3.2019 15:51:14 | Fotogalérie, Súťaže, Uchádzači