• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Vo štvrtok sme otvorili školskú bránu

Ukážkové workshopy, prezentácie, tance i spevy boli pripravené pre záujemcov o štúdium na našej škole. Každoročný deň otvorených dverí umožní piatakom, deviatakom a ich rodičom pozrieť si filozofiu školy, ponúkanú formu a úroveň jej vzdelania, priestory aj atmosféru. Veríme že sa nám tú správnu esenciu podarilo spoločne vytvoriť a od septembra sa budeme tešiť z nových žiakov v našom spoločenstve.

Čo hostí zaujalo najviac? Raz to boli chemické pokusy vystavené na okne v chemickom laboratóriu, pohyblivé roboty, žiaci sa nebojácne hlásili na dejepisnom teste a raz záujem uhasil obyčajný pohľad z okna telocvikárskeho kabinetu na zasnežené futbalové ihrisko alebo do otvoreného výťahu. Najmladší piataci síce veľa na hodine s pani lektorkou nerozumeli, ale aj jednoduché Merry Christmas pri rozlúčke malo punc zahraničného dobrodružstva. My si spoločne poďakujme za výbornú spoluprácu a nasadenie. Tešíme sa z vlastného pocitu družnosti a spolupatričnosti.

– abc –

Natália Bajtošová | 14.12.2018 07:36:50 | Fotogalérie, Uchádzači