• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Cezpoľný beh – okresné kolo

Dňa 7.10. 2016 nás reprezentovali naši žiaci: Adam Cehuľa, Martin Takáč, Samuel Lazar a naše žiačky: Michaela Orinčáková, Karolína Dovalová, Katarína Mušinská v okresnom kole SŠ v cezpoľnom behu a zase nesklamali. Ziskom prvého miesta si vybojovali postup do krajského kola a veríme, že budú rovnako úspešní aj vo štvrtok v Starej Ľubovni. Rovnakú radosť nám urobili aj naše mladšie žiačky: Timotea Jarošová, Denisa Gallovičová a Rút Majerská, ktoré v pondelok 10.10.2016 skončili na prvom mieste a získali tiež postup do krajského kola. Z mladších chlapcov nás reprezentovali : Kristián Brincko, Peter Gaduš a Pavol Kopaničák. Všetkým súťažiacim ďakujeme a výhercom blahoželáme a držíme im palce v krajskom kole.
Športu zdar!
Vaši telocvikári
Foto: CVČ Olymp Levoča
Natália Bajtošová | 11.10.2016 20:25:03 | Súťaže