• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Cezpoľný beh

Dnešná medailová žatva v cezpoľnom behu ZŠ a OGY nás presvedčila o tom, že máme šikovných a pohybovo nadaných žiakov. Získali sme krásne ocenenia v kategórii jednotlivcov a aj družstiev. Chlapci a aj dievčatá získali v kategórií družstiev úžasné prvé miesto a obe družstvá si tak vybojovali postup do krajského kola. V kategórii jednotlivcov získali 1. miesto Karolína Gadušová,  2. miesto Vladimíra Rušinová a Michal Jombík, 3. miesto Michaela Pavlová a Peter Vanacký a 4.miesto Noémi Pápištová. Daniel Rovder síce medailu nezískal, ale rovnako úspešne prispel k prvenstvu v kategórii družstiev.

Milí naši športovci, sme na Vás veľmi pyšní!

Vaši telocvikári

Natália Bajtošová | 29.9.2020 21:05:31 | Fotogalérie, Súťaže