• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Stredoškolská odborná činnosť 2018 – krajské kolo

40. ročník krajského kola SOČ, ktoré sa konalo v piatok 6. apríla 2018 v Prešove, bol pre našich žiakov veľmi úspešný. Z ôsmich prác, ktoré postúpili zo školského kola na krajské, zaujali porotu práce šiestich našich žiakov, ktorí postupujú do celoslovenského kola. Z prvého miesta to boli práce Bernadety Rabianskej a Jána Galajdu zo septimy A a z druhého miesta práce Zuzany Bartošovej zo septimy A a Terézie Širilovej, Viktórie Cehuľovej a Tomáša Šefčíka z III. A. Nielen im, ale aj ostatným žiakom, ktorí sa zúčastnili krajskej prehliadky, ďakujeme za reprezentáciu i za to, že robili čosi naviac. Postupujúcim želáme veľa úspechov na celoštátnom kole, ktoré sa v tomto školskom roku uskutoční 24. – 27. apríla na Žilinskej univerzite v Žiline.

V. Marťáková

Natália Bajtošová | 14.9.2018 12:10:51 | 2017/2018, SOČ