V uplynulých dňoch sme sa poďakovali našim duchovným otcom, Dávidovi, Filipovi a pánovi dekanovi Petrovi, za ich službu, sprevádzanie a prítomnosť v živote našej školy. Pri príležitosti ich odchodu na nové pôsobiská im vyjadrujeme úprimnú vďačnosť a prajeme veľa Božieho požehnania, radosti a síl v ďalšej službe. Prinášame niekoľko fotografií z tejto milej rozlúčky.
Rozlúčka s duchovnými otcami
|
13.6.2026 09:18:46 |
Duchovný program, Fotogalérie















