Rozlúčka s duchovnými otcami

V uplynulých dňoch sme sa poďakovali našim duchovným otcom, Dávidovi, Filipovi a pánovi dekanovi Petrovi, za ich službu, sprevádzanie a prítomnosť v živote našej školy. Pri príležitosti ich odchodu na nové pôsobiská im vyjadrujeme úprimnú vďačnosť a prajeme veľa Božieho požehnania, radosti a síl v ďalšej službe. Prinášame niekoľko fotografií z tejto milej rozlúčky.

Natália Bajtošová | 13.6.2026 09:18:46 | Duchovný program, Fotogalérie