• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Predvianočná nálada v triedach aj na chodbách

Vianočný čas si ľahko podmaní každého, ak sa k nemu pridá trochu napadaného snehu, nikto čaru Vianoc neodolá. Pre naše školské spoločenstvo pripravila žiacka školská rada viacero podujatí a podčiarkla tak blízkosť Vianoc.

Hudobníci si nachystali podmanivý Advent do uška – počas troch dní  cez veľkú prestávku hrali a spievali vianočné hity. Žiaci vyzdobovali svoje triedy adventnými vencami so sviečkami, svetielkami a stromčekmi. Posledný deň pred odchodom na on-line vzdelávanie vyhodnotila ŽŠR v spolupráci s učiteľskou porotou súťaž o najkrajšie vyzdobenú triedu:
1. miesto získala II.A, na 2. mieste skočili prváci a na 3. mieste sa umiestnili žiaci prímy. Blahoželáme.
Prajeme všetkým veselý a technicky bezproblémový posledný týždeň školského vyučovania v roku 2021.

Natália Bajtošová | 12.12.2021 17:21:57 | Fotogalérie, Rada rodičov, Žiacka školská rada