Oznam pre stravníkov

Oznamujeme všetkým stravníkom školskej jedálne, že z dní 25.,26. a 29.6.2026 (štvrtok, piatok a pondelok) je možné sa odhlásiť (prihlásiť) zo stravy do stredy 24. 6. 2026 do 7:30 ráno.

V vo štvrtok a piatok sa bude obed vydávať do 13:00, v pondelok 29.6.2026 od 10:00 – 12:00 hod.

Zároveň prosíme uhradiť všetky nedoplatky.

Vedúca školskej jedálne

 

Natália Bajtošová | 19.6.2026 15:56:58 | Oznamy, Školská jedáleň