Oznamujeme všetkým stravníkom školskej jedálne, že z dní 25.,26. a 29.6.2026 (štvrtok, piatok a pondelok) je možné sa odhlásiť (prihlásiť) zo stravy do stredy 24. 6. 2026 do 7:30 ráno.
V vo štvrtok a piatok sa bude obed vydávať do 13:00, v pondelok 29.6.2026 od 10:00 – 12:00 hod.
Zároveň prosíme uhradiť všetky nedoplatky.
Vedúca školskej jedálne