• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Noc s Bibliou 2016

V noci z piatka na sobotu sme sa zapojili do celonárodného projektu Noc čítania Biblie 2016. Dušou celého podujatia bola sestra Dominika, na duchovnom programe spolupracovali Vdp. Dominik Janky, školský špirituál, a dr. Daniel Demočko, učiteľ  kat. náboženstva. Čestným hosťom podujatia bol generálny vikár, Mons. Anton Tyrol, ktorý odslúžil otváraciu svätú omšu a prítomným sa prihovoril v prednáške o skutkoch duchovného a telesného milosrdenstva. Slávenie svätých omší, čítanie z Evanjelií v cudzích jazykoch, púť svetla,  poklona, dramatizácie, scénické tance, zamyslenia, chvály či čajovňa počas noci zaujali najmä našich mladších gymnazistov.

Natália Bajtošová | 11.4.2016 14:32:08 | Duchovný program, Fotogalérie