Jubilejné stretnutie škôl Spišskej diecézy

Podujatie bolo súčasťou osláv 250. výročia založenia Spišskej diecézy.

Stretnutie sa začalo slávnostnou svätou omšou v Katedrále svätého Martina. Zúčastnili sa ho stovky žiakov, učiteľov a riaditeľov cirkevných základných škôl z celého regiónu Spiša. Po svätej omši nasledovali rôzne súťaže, hry, vzdelávacie aktivity a prehliadka historického areálu. Celodenný program bol ukončený popoludňajším koncertom Mariána Čekovského s kapelou.

Natália Bajtošová | 15.5.2026 09:12:08 | Duchovný program, Fotogalérie