• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Celoštátne kolo SOČ 2015

Celoštátna prehliadka Stredoškolskej odbornej činnosti v Piešťanoch. Naši študenti opäť úspešní.

​Celoštátna prehliadka Stredoškolskej odbornej činnosti sa konala dňa 23.4.2015 v Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera v Piešťanoch . Z nášho gymnázia postúpili v odbore 03 – Chémia, potravinárstvo Jakub  Balogh zo septimy A s témou BEZLEPKOVÁ DIÉTA V PRAXI a v odbore 06 – Zdravotníctvo a farmakológia Martina Kokavcová z III.A s témou DETSKÉ OČKOVANIA. Napätie sa stupňovalo v priebehu týždňa, keď obaja finišovali s prípravami obhajoby svojich prác. Celoštátna prehliadka dopadla úspešne. Jakub sa umiestnil na 4. mieste a Martina na 6. mieste. Srdečne im blahoželáme!

Natália Bajtošová | 25.4.2015 16:46:54 | Fotogalérie, SOČ