• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

Beh za červenou stužkou

Po "červenom" volejbalovom turnaji  prebehlo v piatok 1.12.2017 ďalšie z podujatí, ktoré má šíriť osvetu a myšlienku pomoci osobám postihnutým vírusom HIV. Do každoročnej kampane Červené stužky sa zapojili ako organizátori žiaci I.A a pozvali súťažiť vo vedomostnom minikvíze a zábavných skoro-športových disciplínach svojich rovesníkov a starších spolužiakov.

Skladanie puzzle, beh po chodbách školy za macíkmi a živé piškvorky predchádzali získaniu papierového pom-pomu, ktorý každý z účastníkov podujatia vlastnoručne pripol na osnovu maxi-stužky – symbolu boja proti AIDS – civilizačnej chorobe, na ktorú zatiaľ neexistuje liek, ak máme na mysli jeho liekovú formu. Lebo prevencia a morálne, „čisté“ správanie je liekom na každý neduh ľudstva.
P.S.: Krepovú maxi-stužku nájdete na najvyššom poschodí nad schodiskom.

– abc –

Natália Bajtošová | 3.12.2017 19:34:40 | Aktivity v oblasti prevencie, Fotogalérie