• Deň otvorených dverí 2022

  • Deň otvorených dverí

    Pozývame Vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 13.12. 2022 so začiatkom o 9.00 hod. v priestoroch gymnázia.
    Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov školy. Budú mať príležitosť dozvedieť sa viac o prijímacích skúškach do osemročného aj štvorročného gymnázia, neformálne sa porozprávať so žiakmi, ale aj učiteľmi a zúčastniť sa množstva aktivít, ktoré sú pre Vás pripravené.
    Štúdium na našom gymnáziu je ideálne pre žiakov, ktorí sú zvedaví, chcú na sebe pracovať a dobre sa pripraviť na vysokoškolské štúdium, ale vedia sa aj zabaviť a navzájom si pomôcť.

ABBA nás roztlieskala

V sobotu sa kongresovka počas 25 minút zmenila na párty na gréckom ostrove. V úvodnej choreografii zazneli najznámejšie hity švédskej legendárnej skupiny tvoriace dejovú líniu muzikálu Mamma Mia a končila ováciami.

Pani tancmajsterka, dr. Janka Plichtová,  spolu s frekventantmi Kurzu spoločenského tanca a bontónu, poväčšine tretiakmi a septimánmi, pripravili krásny muzikálový večer a minuloročnú vysokú úroveň venčeka posunuli ešte vyššie.

Tohtoročné ocenené tanečné páry?

Kategória začiatočníkov: bronzoví  Karolína Kapustová a Maroš Bilek, strieborní Jozefína Sterančáková a Patrik Böhmer a zlatí Ema Lorková a Jozef Gura.

Kategória pokročilých: Kristína Dzurňáková a Tadeáš Korba, strieborní Laura Faltinová a Peter Homola a minuloročný zlatý kráľ plesu Martin Takáč  obhájil prvenstvo s partnerkou Danielou Višňovskou.

Pár na základe sympatií divákov: Terézia Širilová a Oliver Jaroš. Špeciálne Ocenenie za najvýraznejší pokrok udelila pani tancmajsterka páru Terézia Širilová a Ľubomír Kolársky.

Príjemným spestrením súťažných kôl bolo muzikálové vystúpenie detí a tínedžerov zo spišskonovoveského tanečného klubu La Danza.

-abc-

 

Pripájame niekoľko fotografií, profesionálne sú od Ľ. Faltina, menej kvalitné sú od hostí z mobilných zariadení.

Natália Bajtošová | 27.1.2018 22:43:37 | Fotogalérie, Kurzy, Rada rodičov